€ 124,00
€ 143,00
€ 108,00
Voordeligst€ 99,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4d/d7/ae/1754952141/729238184091_0.jpg?ts=1754952141)
Shiseido Men
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 70 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 70 ml
€ 99,00
| Artikel | Shiseido Men Gezichtscrème 70 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Men |
| EAN | 0729238184091 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 70 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 141,43 per 100 ml |