Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/7b/ae/56/1742255950/768614212584_0.jpg?ts=1742255950)
Shiseido Future Solution LX
Oog- en lipverzorging - 17 ml
Oog- en lipverzorging - 17 ml
€ 210,00
| Artikel | Shiseido Future Solution LX Oog- en lipverzorging 17 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Future Solution LX |
| EAN | 0768614212584 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oog- en lipverzorging |
| Volume | 17 ml |
| Prijs per eenheid | € 1.235,29 per 100 ml |