Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6b/d6/54/1743755588/768614212553_0.jpg?ts=1743755588)
Shiseido Future Solution LX
Reinigingsschuim - 150 ml
Reinigingsschuim - 150 ml
€ 110,00
| Artikel | Shiseido Future Solution LX Reinigingsschuim 150 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Future Solution LX |
| EAN | 0768614212553 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 150 ml |
| Prijs per eenheid | € 73,33 per 100 ml |