Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Waso Yuzu
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 39,00
| Artikel | Shiseido Waso Yuzu Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Waso Yuzu |
| EAN | 0768614188827 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 78,00 per 100 ml |