Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ba/22/a0/1751409288/8718781475703.jpg?ts=1751409288)
Ted Sparks White Tea & Chamomile
Handzeep - 390 ml
Handzeep - 390 ml
€ 8,95
| Artikel | Ted Sparks White Tea & Chamomile Handzeep 390 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | White Tea & Chamomile |
| EAN | 8718781475703 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 390 ml |
| Prijs per eenheid | € 2,29 per 100 ml |