Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Tom Ford Noir Extreme Parfum
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 177,00
| Artikel | Tom Ford Noir Extreme Parfum Parfum 50 ml |
| Merk | Tom Ford |
| Collectie | Noir Extreme Parfum |
| EAN | 0888066136914 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Amber, Citrus |
| Prijs per eenheid | € 354,00 per 100 ml |