-20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Van Gils I Dare
Douchegel - 150 ml
Douchegel - 150 ml
€ 10,36
| Artikel | Van Gils I Dare Douchegel 150 ml |
| Merk | Van Gils |
| Collectie | I Dare |
| EAN | 8710919136289 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 6,91 per 100 ml |