Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Dylan Blue
Deodorant stick (oud) - 75 ml
Deodorant stick (oud) - 75 ml
€ 40,00
| Artikel | Versace Dylan Blue Deodorant stick (oud) 75 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Dylan Blue |
| EAN | 8011003826537 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Deodorant stick (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Prijs per eenheid | € 53,33 per 100 ml |