Lars uit Best
13 mei 2025
Lovely scent!
One of my favorites scents, perfect for a night out or a party
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

| Artikel | Versace Eros Eau de Parfum 200 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Eros |
| EAN | 8011003861910 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 77,50 per 100 ml |