-20%
€ 56,00
Adviesprijs € 70,00Je bespaart 20%
€ 76,00
Adviesprijs € 95,00Je bespaart 20%
€ 96,00
Adviesprijs € 120,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 124,00
Adviesprijs € 155,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Eros Flame
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 56,00
| Artikel | Versace Eros Flame Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Eros Flame |
| EAN | 8011003845330 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Ceder, Geranium, Vanille, Rozemarijn, Tonkabonen, Mandarijn, Eikenmos, Zwarte peper, Citroen, Chinotto, Roos, Patchoeli, Sandelhout, Peper |
| Prijs per eenheid | € 186,67 per 100 ml |