Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 138,00
| Artikel | Viktor & Rolf Flowerbomb Tiger Lily Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Viktor & Rolf |
| Collectie | Flowerbomb Tiger Lily |
| EAN | 3614274081176 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 276,00 per 100 ml |