€ 110,01
Voordeligst€ 152,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 152,00
| Artikel | Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | Viktor & Rolf |
| Collectie | Spicebomb Extreme |
| EAN | 3614270659706 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Karwijzaad, Vanille, Lavendel, Tabak, Zwarte peper |
| Prijs per eenheid | € 168,89 per 100 ml |