Witlof Skincare
Silky
Handcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 10,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Silky
Handcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 10,95
| Artikel | Witlof Skincare Silky Handcrème 50 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Silky |
| EAN | 8719327084281 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 21,90 per 100 ml |