Witlof Skincare
Tinted Day Cream
Getinte dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 32,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Tinted Day Cream
Getinte dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Getinte dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 32,95
| Artikel | Witlof Skincare Tinted Day Cream Getinte dagcrème 50 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Tinted Day Cream |
| EAN | 8719327084267 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Getinte dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 65,90 per 100 ml |