Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Lash Clash Waterproof
Mascara - 9 ml
Mascara - 9 ml
€ 47,01
| Artikel | Yves Saint Laurent Lash Clash Waterproof Mascara 9 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Lash Clash Waterproof |
| EAN | 3614273993760 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Mascara |
| Volume | 9 ml |
| Texture | Wax |
| Verpakking | Met applicator |
| Prijs per eenheid | € 522,33 per 100 ml |