Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum
Le Parfum - 60 ml
Le Parfum - 60 ml
€ 148,00
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum Le Parfum 60 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | MYSLF Le Parfum |
| EAN | 3614274114652 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Le Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 246,67 per 100 ml |