€ 119,00
€ 160,99
Voordeligst€ 192,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 119,00
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men |
| EAN | 3614272050341 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Salie, Vetiver, Ceder, Bergamot, Jeneverbes, Appel, Geranium, Tonkabonen, Amberhout, Olibanum, Gember |
| Prijs per eenheid | € 198,33 per 100 ml |