€ 193,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men Elixir
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 193,00
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Elixir Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men Elixir |
| EAN | 3614274057348 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 128,67 per 100 ml |