-20%
€ 27,56
Adviesprijs € 34,45Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera 212 Men NYC
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
€ 27,56
| Artikel | Carolina Herrera 212 Men NYC Deodorant spray (oud) 150 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | 212 Men NYC |
| EAN | 8411061906804 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 18,37 per 100 ml |