-20%
€ 94,04
Adviesprijs € 117,55Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera 212 Men NYC
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 94,04
| Artikel | Carolina Herrera 212 Men NYC Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | 212 Men NYC |
| EAN | 8411061043868 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Gardenia, Peper, Citroen, Citroengras, Witte muskus, Gember, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 94,04 per 100 ml |