€ 62,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Body Firming
Bodygel - Alle huidtypes - 150 ml
Bodygel - Alle huidtypes - 150 ml
€ 62,00
| Artikel | Clarins Body Firming Bodygel 150 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Body Firming |
| EAN | 3666057035982 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodygel |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 41,33 per 100 ml |