Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Body Firming
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 73,50
| Artikel | Clarins Body Firming Bodycrème 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Body Firming |
| EAN | 3666057035975 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 36,75 per 100 ml |