Clarins
Calm-Essentiel Restoring Treatment
Gezichtsolie - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 30 ml
€ 77,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment
Gezichtsolie - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 30 ml
Gezichtsolie - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 30 ml
€ 77,00
| Artikel | Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment Gezichtsolie 30 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Calm-Essentiel Restoring Treatment |
| EAN | 3380810439670 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsolie |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 256,67 per 100 ml |