€ 80,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Multi-Active Jour
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 80,50
| Artikel | Clarins Multi-Active Jour Dagcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Multi-Active Jour |
| EAN | 3666057177613 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 161,00 per 100 ml |