€ 36,00
Voordeligst€ 36,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique 3-Step System Step 1: Cleanse
Reinigingsschuim - zz - Droge tot zeer droge huid - 125 ml
Reinigingsschuim - zz - Droge tot zeer droge huid - 125 ml
€ 36,00
| Artikel | Clinique 3-Step System Step 1: Cleanse Reinigingsschuim 125 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | 3-Step System Step 1: Cleanse |
| EAN | 0020714783297 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | zz - Droge tot zeer droge huid |
| Texture | Schuim |
| Prijs per eenheid | € 28,80 per 100 ml |
