€ 23,50
Voordeligst€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique 3-Step System Step 3: Moisturize
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
€ 23,50
| Artikel | Clinique 3-Step System Step 3: Moisturize Gezichtsgel 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | 3-Step System Step 3: Moisturize |
| EAN | 0020714222864 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsgel |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 47,00 per 100 ml |
