€ 36,00
Voordeligst€ 36,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique 3-Step System Step 1: Cleanse
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 150 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 150 ml
€ 36,00
| Artikel | Clinique 3-Step System Step 1: Cleanse Reinigingsschuim 150 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | 3-Step System Step 1: Cleanse |
| EAN | 0020714672164 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Schuim |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 24,00 per 100 ml |
