€ 13,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 49,00
€ 49,00
€ 49,00
€ 49,00
€ 49,00
Voordeligst€ 51,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique 3-Step System Step 2: Exfoliate
Reinigingslotion - Droge huid, Gecombineerde huid - 487 ml
Reinigingslotion - Droge huid, Gecombineerde huid - 487 ml
€ 51,00
| Artikel | Clinique 3-Step System Step 2: Exfoliate Reinigingslotion 487 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | 3-Step System Step 2: Exfoliate |
| EAN | 0020714859459 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingslotion |
| Volume | 487 ml |
| Huidtype | Droge huid, Gecombineerde huid |
| Prijs per eenheid | € 10,47 per 100 ml |
