Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Moisture Surge
Masker - Alle huidtypes - 100 ml
Masker - Alle huidtypes - 100 ml
€ 44,50
| Artikel | Clinique Moisture Surge Masker 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Moisture Surge |
| EAN | 0020714576219 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 44,50 per 100 ml |
