€ 42,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Moisture Surge
Gezichtsspray - Alle huidtypes - 125 ml
Gezichtsspray - Alle huidtypes - 125 ml
€ 42,50
| Artikel | Clinique Moisture Surge Gezichtsspray 125 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Moisture Surge |
| EAN | 0020714195786 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsspray |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 34,00 per 100 ml |
