€ 92,00
Voordeligst€ 186,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 92,00
| Artikel | Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | K by Dolce & Gabbana |
| EAN | 8057971181483 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 184,00 per 100 ml |