-20%
€ 64,80
Adviesprijs € 81,00Je bespaart 20%
€ 93,60
Adviesprijs € 117,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 123,20
Adviesprijs € 154,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Pleasures
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 123,20
| Artikel | Estée Lauder Pleasures Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Pleasures |
| EAN | 0027131043317 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 123,20 per 100 ml |