-20%
€ 129,60
Adviesprijs € 162,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Pleasures Intense
Eau de parfum intense - 100 ml
Eau de parfum intense - 100 ml
€ 129,60
| Artikel | Estée Lauder Pleasures Intense Eau de parfum intense 100 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Pleasures Intense |
| EAN | 0027131286905 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 129,60 per 100 ml |