Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Pleasures
Bodylotion - 250 ml
Bodylotion - 250 ml
€ 77,00
| Artikel | Estée Lauder Pleasures Bodylotion 250 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Pleasures |
| EAN | 0027131043331 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 250 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 30,80 per 100 ml |