€ 81,00
€ 117,00
Voordeligst€ 154,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Pleasures
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 81,00
| Artikel | Estée Lauder Pleasures Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Pleasures |
| EAN | 0027131043287 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 270,00 per 100 ml |