€ 240,00
Voordeligst€ 240,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Re-Nutriv
Gezichtscrème - Droge huid - 50 ml
Gezichtscrème - Droge huid - 50 ml
€ 240,00
| Artikel | Estée Lauder Re-Nutriv Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Re-Nutriv |
| EAN | 0027131003755 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 480,00 per 100 ml |