€ 81,00
€ 118,00
€ 164,00
Voordeligst€ 201,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Flora Gorgeous Gardenia
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 164,00
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Flora Gorgeous Gardenia |
| EAN | 3616302022472 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Gardenia, Jasmijn, Suiker, Patchoeli, Bloesem |
| Prijs per eenheid | € 164,00 per 100 ml |