-20%
€ 67,20
Adviesprijs € 84,00Je bespaart 20%
€ 92,00
Adviesprijs € 115,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 122,40
Adviesprijs € 153,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS ALIVE
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 67,20
| Artikel | Hugo Boss BOSS ALIVE Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS ALIVE |
| EAN | 3616302811137 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Afrikaanse freesia bloemblaadjes |
| Prijs per eenheid | € 224,00 per 100 ml |