-20%
€ 77,60
Adviesprijs € 97,00Je bespaart 20%
€ 105,60
Adviesprijs € 132,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 140,00
Adviesprijs € 175,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS ALIVE
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 105,60
| Artikel | Hugo Boss BOSS ALIVE Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS ALIVE |
| EAN | 3616304252938 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 211,20 per 100 ml |