-20%
€ 74,40
Adviesprijs € 93,00Je bespaart 20%
€ 101,60
Adviesprijs € 127,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 132,80
Adviesprijs € 166,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS ALIVE Intense
Eau de parfum spray intense - 80 ml
Eau de parfum spray intense - 80 ml
€ 132,80
| Artikel | Hugo Boss BOSS ALIVE Intense Eau de parfum spray intense 80 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS ALIVE Intense |
| EAN | 3616302968244 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 80 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Amber, Benzoë, Framboos |
| Prijs per eenheid | € 166,00 per 100 ml |