€ 84,00
€ 115,00
Voordeligst€ 153,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS ALIVE
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 115,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS ALIVE Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS ALIVE |
| EAN | 3614228830515 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Appel, Vanille, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 230,00 per 100 ml |