€ 93,00
€ 127,00
Voordeligst€ 166,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS ALIVE Intense
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
€ 127,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS ALIVE Intense Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS ALIVE Intense |
| EAN | 3616302968237 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Amber, Benzoë, Framboos |
| Prijs per eenheid | € 254,00 per 100 ml |