-20%
€ 65,00
Adviesprijs € 81,25Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Male
Aftershave lotion - 125 ml
Aftershave lotion - 125 ml
€ 65,00
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Aftershave lotion 125 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male |
| EAN | 8435415012720 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave lotion |
| Volume | 125 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 52,00 per 100 ml |