-20%
€ 92,12
Adviesprijs € 115,15Je bespaart 20%
Voordeligst€ 124,36
Adviesprijs € 155,45Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir
Parfum - 125 ml
Parfum - 125 ml
€ 124,36
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Parfum 125 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male Elixir |
| EAN | 8435415076944 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 125 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Benzoë, Lavendel, Tonkabonen |
| Prijs per eenheid | € 99,49 per 100 ml |