-20%
€ 115,00
Adviesprijs € 143,75Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
€ 115,00
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum Eau de parfum navulbaar 100 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Pour Homme Le Parfum |
| EAN | 8435415065191 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Geranium, Tonkabonen, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 115,00 per 100 ml |