€ 100,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Génifique
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 100,99
| Artikel | Lancôme Génifique Dagcrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Génifique |
| EAN | 3605532024844 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 201,98 per 100 ml |