€ 90,00
€ 133,00
Voordeligst€ 181,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme La Vie est Belle Rose Extraordinaire
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 181,00
| Artikel | Lancôme La Vie est Belle Rose Extraordinaire Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | La Vie est Belle Rose Extraordinaire |
| EAN | 3614274104370 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 181,00 per 100 ml |