€ 90,00
€ 133,00
€ 170,99
€ 174,00
Voordeligst€ 199,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme La Vie est Belle
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 90,00
| Artikel | Lancôme La Vie est Belle Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | La Vie est Belle |
| EAN | 3605532612690 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Vanille, Peer, Oranjebloesem, Iris, Zwarte bes, Tonkabonen, Pralinévulling, Jasmijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 300,00 per 100 ml |