€ 90,00
€ 136,99
Voordeligst€ 146,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/03/b4/4e/1744681702/3614274420357_Front.png?ts=1744681702)
Lancôme Rénergie H.P.N. Uvmune Cream
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 75 ml
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 75 ml
€ 146,01
| Artikel | Lancôme Rénergie H.P.N. Uvmune Cream Gezichtscrème 75 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Rénergie H.P.N. Uvmune Cream |
| EAN | 3614274420357 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 75 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Prijs per eenheid | € 194,68 per 100 ml |