€ 93,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Nutrix
Gezichtscrème - Gevoelige huid - 125 ml
Gezichtscrème - Gevoelige huid - 125 ml
€ 93,01
| Artikel | Lancôme Nutrix Gezichtscrème 125 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Nutrix |
| EAN | 3614273719599 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 74,41 per 100 ml |